2 pokoje | Prądnik Biały |ul. Bociana I Bez prowizji i PCC
Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji i podatku PCC
Nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Bociana (Prądnik Biały).
Najważniejsze atuty:
2 pokoje | 2. piętro (z 6)
balkon
funkcjonalny układ: sypialnia + salon z aneksem
ekspozycja wschodnia
Smart Dom w cenie
monitoring, rowerownia, garaż podziemny
możliwość wykończenia „pod klucz”
Lokalizacja:
szybka linia tramwajowa nr 50
przystanek ok. 5 min pieszo
szybki dojazd do centrum
blisko obwodnicy i Alei 29 Listopada
Planowane zakończenie budowy: III kw. 2027
Skontaktuj się, aby poznać szczegóły i inne dostępne układy mieszkań.
Cena;
592 582PLN
Możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 39 000 zł.
Możliwość k redytowania - współpracujemy z doradcą finansowym.
Uwaga: Podana cena ma charakter orientacyjny. Ostateczna cena i dostępność lokalu wymaga potwierdzenia.
Zapraszamy do kontaktu;
Dorota Kmiecik
tel. 577 899 119
d.kmiecik@semacore.pl
Oferujemy kompleksową obsługę:
1. Bezpłatną usługę doradztwa kredytowego - pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach
2. Wykończenie mieszkania - doświadczona firma zajmie się wykończeniem od A do Z
3. Wynajem mieszkania i Zarządzanie najmem - kupujesz pod inwestycję, my dbamy o jej zwrot
Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.
592 582,00 PLN (14 559,75 PLN)
2 pok/40m2/Bociana/bez prowizji i PCC
Mieszkanie na sprzedaż,
Kraków, Bociana
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Kraków Prądnik Biały, Bociana
- Powierzchnia:40,70 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2027
- Piętro: 2 z 6
- Numer oferty: OF321604
- Cena: 592 582,00 PLN
- Cena za m2: 14 559,75 PLN
Kontakt z agentem: Semaco Real Estate
Dorota Kmiecik
Opis nieruchomości
Adres strony www: https://www.archicom.pl