Zadzwoń Schowek

Tu jesteśmy

Siedziba biura

ul. Dąbska 21B/U2
31-572 Kraków


Zadzwoń

+48 577 899 995

Napisz

biuro@semacore.pl

Użyj formularza

Proszę podać poprawne imię.
Proszę podać poprawny numer telefonu.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
Wiadomość nie może być pusta

Nasz zespół

Jakub Filimon

Ekspert ds. nieruchomości

j.filimon@semacore.pl +48 506 826 222
Karolina Matusz

Doradca ds. nieruchomości

k.matusz@semacore.pl +48 577 899 809
Justyna Stożek

Doradca ds. nieruchomości

j.stozek@semacore.pl +48 577 899 205
Aleksandra Jaśkowiak

Doradca ds. nieruchomości

a.jaskowiak@semacore.pl +48 577 899 737
Oskar Cempel

Doradca ds. nieruchomości

o.cempel@semacore.pl +48 660 095 830
Kamil Kołodziejczyk

Doradca ds. nieruchomości

k.kolodziejczyk@semacore.pl +48 577 899 119
Paweł Kawka

Ekspert finansowy

p.kawka@semacore.pl +48 695 402 433
Małgorzata Brózda

Asystentka

biuro@semacore.pl +48 577 899 995
Maciej Samborski

Właściciel

m.samborski@semacore.pl +48 668 199 030
Michał Tokarz

Właściciel

m.tokarz@semacore.pl +48 785 904 397