Inwestycje w sprzedaży


Dębowa 51 – Wieliczka obejmuje 4 kameralne budynki wielorodzinne (zaledwie 10 mieszkań każdy) wyposażone w windę, komórki lokatorskie, przestronne balkony, tarasy i loggie, jak również garaże. Wokół budynków dużo zieleni, miejsca postojowe. Usytuowanie inwestycji pozwala błyskawicznie dotrzeć zarówno do centrum Krakowa jak również do węzła autostrady A4 i obwodnicy.
Wygodne, funkcjonalne mieszkania o metrażach od 37m2 do 85m2.
Wysoki standard wykończenia.
Starannie przemyślany rozkład mieszkań z potencjałem aranżacyjnym.
Możliwość kreacji układu mieszkania.
Mieszkania wyposażone w balkony, loggie lub tarasy.
Dodatkowe pomieszczenia gospodarcze – komórki lokatorskie.
Garaże pod budynkiem oraz miejsca parkingowe na zewnętrzne.
Bogata zieleń wokół budynków.
W wyjątkowej lokalizacji tworzymy dla Państwa miejsce łączące w sobie luksus mieszkania na łonie natury z domowym charakterem zabudowy. Umiejscowienie naszej inwestycji na obrzeżach Krakowa w spokojnej i bogatej w zieleń okolicy pozwala złapać oddech z dala od wielkomiejskiego zgiełku.
Dworzec PKP – 5 min. | Węzeł autostradowy i obwodnica – 5 min | Dojazd do centrum Krakowa dwiema alternatywnymi trasami |
Wysokość inwestycji ponad smogiem | W sąsiedztwie jedynie nowoczesne domy jednorodzinne |Wewnętrzna droga osiedla |
www.debowa51.pl
Solaris Park
 Etap II to idealna inwestycja zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Znajdziesz w niej małe, funkcjonalne kawalerki oraz duże mieszkania rodzinne. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane również wygodne miejsca parkingowe, stacje ładowania samochodów, rowerownia.
Oprócz tego przewidzieliśmy stworzenie Strefy Mieszkańca, gdzie będzie można wspólnie spędzić czas wolny lub popracować. Strefa Mieszkańca będzie podzielona na część coworkingową i część bawialną z wewnętrznym placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Zarówno mieszkania, jak i części wspólne zostaną wykonane z najwyższej jakości, ekologicznych materiałów. W ramach inwestycji powstaną również lokale usługowe.
Mieszkańcy do swej dyspozycji będą mieli także zewnętrzną siłownię, strefę rekreacyjną (leżaki, stoły do gier), a o ich bezpieczeństwo będzie zagwarantowane przez monitoring i portiernię.
Dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu największego parku w Krakowie – Parku Lotników, mieszkańcy będą mieli idealne miejsce, aby po pracy wybrać się na spacer i skorzystać z atrakcji, które się tam znajdują, takie jak staw i plaża wokół niego.
Oferta 
 


Iron Street 2.0 to nowoczesny 4-piętrowy budynek o podwyższonym standardzie wykończenia, w którym mieści się 86 lokali usługowych o zróżnicowanej powierzchni, wraz z dodatkowymi częściami wspólnymi takimi jak Hala garażowa, Sauna, Pralnia, Rowerownia. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób inwestujących w nieruchomości na wynajem oraz do młodych ludzi, którzy dopiero co wchodzą w samodzielne życie i poszukują lokum za rozsądną cenę i w bardzo dobrej lokalizacji. Nieduża powierzchnia oferowanych lokali to gwarancja wydanej niskiej kwoty, która staje się tym atrakcyjniejsza, że nabywany lokal oddajemy do Państwa dyspozycji wykończony, gotowy do tego, aby go umeblować.
To niezwykła oszczędność czasu, który w przypadku zakupu nieruchomości na wynajem, liczy się tym bardziej, że mówimy o uzyskaniu szybkiego zwrotu z inwestycji. Dostajecie Państwo gotowy produkt, który dzięki współpracy z doświadczonymi architektami jest zaprojektowany tak, iż wykorzystuje maksymalnie dostępną powierzchnię, kładąc ogromny nacisk na jej funkcjonalność. Zakup niewielkich metrażowo lokali, położonych w atrakcyjnej lokalizacji to niezwykle intratna forma inwestycji.
Taki rodzaj ulokowania środków finansowych, nie tylko przyniesie wzrost wartości w czasie, bo ceny nieruchomości rosną a Ty w każdej chwili możesz nabyty lokal sprzedać, ale także pozwala generować stały przychód z tytułu wynajmu. To nie wszystko. Jest także możliwość odliczenia podatku VAT od ceny wykończonego lokalu (23%) jak i przy zakupie wyposażenia.
www.ironstreet.pl
 


Inwestycje zrealizowane


Iron Street

Solaris Park Etap I
 


Mogilska Tower Etap 1 i 2

Saska 5-9
 


Nowe Dąbie I

Nowe Dąbie II
 


Nowe Dąbie III

Bajeczne Dąbie

 

Ogrody Chałupinika 

Płaszowska 57-59
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.