Inwestycje w sprzedaży


Dębowa 51 – Wieliczka obejmuje 4 kameralne budynki wielorodzinne (zaledwie 10 mieszkań każdy) wyposażone w windę, komórki lokatorskie, przestronne balkony, tarasy i loggie, jak również garaże. Wokół budynków dużo zieleni, miejsca postojowe. Usytuowanie inwestycji pozwala błyskawicznie dotrzeć zarówno do centrum Krakowa jak również do węzła autostrady A4 i obwodnicy.
Wygodne, funkcjonalne mieszkania o metrażach od 37m2 do 85m2.
Wysoki standard wykończenia.
Starannie przemyślany rozkład mieszkań z potencjałem aranżacyjnym.
Możliwość kreacji układu mieszkania.
Mieszkania wyposażone w balkony, loggie lub tarasy.
Dodatkowe pomieszczenia gospodarcze – komórki lokatorskie.
Garaże pod budynkiem oraz miejsca parkingowe na zewnętrzne.
Bogata zieleń wokół budynków.
W wyjątkowej lokalizacji tworzymy dla Państwa miejsce łączące w sobie luksus mieszkania na łonie natury z domowym charakterem zabudowy. Umiejscowienie naszej inwestycji na obrzeżach Krakowa w spokojnej i bogatej w zieleń okolicy pozwala złapać oddech z dala od wielkomiejskiego zgiełku.
Dworzec PKP – 5 min. | Węzeł autostradowy i obwodnica – 5 min | Dojazd do centrum Krakowa dwiema alternatywnymi trasami |
Wysokość inwestycji ponad smogiem | W sąsiedztwie jedynie nowoczesne domy jednorodzinne |Wewnętrzna droga osiedla |
www.debowa51.pl
 


Iron Street 2.0 to nowoczesny 4-piętrowy budynek o podwyższonym standardzie wykończenia, w którym mieści się 86 lokali usługowych o zróżnicowanej powierzchni, wraz z dodatkowymi częściami wspólnymi takimi jak Hala garażowa, Sauna, Pralnia, Rowerownia. Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób inwestujących w nieruchomości na wynajem oraz do młodych ludzi, którzy dopiero co wchodzą w samodzielne życie i poszukują lokum za rozsądną cenę i w bardzo dobrej lokalizacji. Nieduża powierzchnia oferowanych lokali to gwarancja wydanej niskiej kwoty, która staje się tym atrakcyjniejsza, że nabywany lokal oddajemy do Państwa dyspozycji wykończony, gotowy do tego, aby go umeblować.
To niezwykła oszczędność czasu, który w przypadku zakupu nieruchomości na wynajem, liczy się tym bardziej, że mówimy o uzyskaniu szybkiego zwrotu z inwestycji. Dostajecie Państwo gotowy produkt, który dzięki współpracy z doświadczonymi architektami jest zaprojektowany tak, iż wykorzystuje maksymalnie dostępną powierzchnię, kładąc ogromny nacisk na jej funkcjonalność. Zakup niewielkich metrażowo lokali, położonych w atrakcyjnej lokalizacji to niezwykle intratna forma inwestycji.
Taki rodzaj ulokowania środków finansowych, nie tylko przyniesie wzrost wartości w czasie, bo ceny nieruchomości rosną a Ty w każdej chwili możesz nabyty lokal sprzedać, ale także pozwala generować stały przychód z tytułu wynajmu. To nie wszystko. Jest także możliwość odliczenia podatku VAT od ceny wykończonego lokalu (23%) jak i przy zakupie wyposażenia.
www.ironstreet.pl
 


Enklava – Skawina
 Oferujemy czteropokojowe mieszkania o powierzchni użytkowej od 65 do 73 metrów kwadratowych. Wszystkie zostały zaprojektowane w ten sposób, by efektywnie wykorzystać całą, dostępną przestrzeń. Wyróżnia je przestronny układ oraz duży dostęp światła dziennego. Każdemu mieszkaniu dedykowane są dodatkowo wewnętrzne i zewnętrzne miejsca postojowe.

Nasza nowa inwestycja dedykowana jest parom i rodzinom z dziećmi. Oferujemy mieszkania w dwulokalowych budynkach. Właściciele mieszkań na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki. Z kolei nowi posiadacze mieszkań na piętrze zyskają obszerne tarasy. Dodatkowo do dyspozycji wszystkich mieszkańców pozostawiamy wewnętrzny, malowniczy park ze stawem.

Osiedle Enklava położone jest w odległości zaledwie 16 km od centrum Krakowa. Odcinek ten można pokonać samochodem, korzystając z wygodnego, czteropasmowego fragmentu Zakopianki albo komunikacją miejską. W pobliżu Enklavy znajduje się przystanek autobusowy, a także przystanek szybkiej kolei.

Zapytaj o szczegóły: + 48 577 899 995 lub biuro@semacore.pl


Inwestycje zrealizowane


Iron Street

Solaris Park Etap I
 


Mogilska Tower Etap 1 i 2

Saska 5-9
 


Nowe Dąbie I

Nowe Dąbie II
 


Nowe Dąbie III

Bajeczne Dąbie

 

Ogrody Chałupinika 

Płaszowska 57-59


Solaris Park Etap II
 


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.