Nowa i zadbana kawalerka, przygotowana pod inwestycje i do krótkoterminowego najmu w centrum Krakowa.
Mieszkanie zlokalizowane jest ścisłym centrum, w otoczeniu niskiej zabudowy i kamienic. Funkcjonalna i ustawną kawalerka idealnie nadaję się pod wynajem lub dla singla, pary.
Układ mieszkania:
- pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym
- łazienka
- balkon
Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane, tak aby spełniać potrzeby gości wynajmujących mieszkanie. Do dyspozycji: pralkosuszarka, lodówka, płyta elektryczna, piekarnik, zmywarka, TV.
Atutem oferty jest jego lokalizacja. Mieszkanie jest przygotowane do najmu krótkoterminowego, a nie ma nic lepszego niż łatwy dostęp do komunikacji i środków transportu. W okolicy liczne sklepy i restauracje.
Lokalizacja: budynek jest mieści się w odległości 450 m od przystanku kolejowego (szybka kolej miejska lub łatwe dotarcie na dworzec) przystanek tramwajowy i autobusowy (linie 1, 10, 17, 22 oraz 184). W najbliższej odległości szkoły podstawowe, centrum handlowe, sklepy i restauracje.
Budynek: ogrzewanie z sieci miejskiej, niski blok - 2 piętra, wybudowany w 2020 roku.
Cena: 715 000 zł
Czynsz: około 520 zł
Kontakt:
Dariusz Mrozowski
Tel. 511 869 935
Więcej ofert na stronie Biura Nieruchomości SEMACO REAL ESTATE
Oferujemy kompleksową obsługę:
1. Bezpłatną usługę doradztwa kredytowego - pozwalającą na uzyskanie kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach
2. Wykończenie mieszkania - doświadczona firma zajmie się wykończeniem od A do Z
3. Wynajem mieszkania i Zarządzanie najmem - kupujesz pod inwestycję, my dbamy o jej zwrot
Zapraszamy do kontaktu przez formularz dostępny na stronie internetowej - https://www.semacore.pl/kontakt
Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.
715 000,00 PLN (23 913,04 PLN)
Idealna kawalerka pod wynajem - 29m2 - centrum
Mieszkanie na sprzedaż,
Kraków, Grzegórzecka
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Kraków Grzegórzki, Grzegórzecka
- Powierzchnia:29,90 m2
- Liczba pokoi: 1
- Rok budowy: 2020
- Piętro: 1 z 2
- Numer oferty: OF169157
- Cena: 715 000,00 PLN
- Cena za m2: 23 913,04 PLN