6 375 PLN (85 PLN / m2)

LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY | ul. DĄBSKA 21B

Lokal handlowy/usługowy na wynajem,
Kraków, Dąbska

Kontakt z agentem: Semaco Real Estate
Opis nieruchomości

Do wynajęcia narożny/witrynowy lokal użytkowy o powierzchni 75m m2 w budynku zlokalizowanym przy ulicy Dąbskiej 21B. 


LOKALIZACJA:

Sam budynek położony jest w pobliżu licznych przystanków autobusowych i tramwajowych  W sąsiedztwie budynku położone są duże inwestycje mieszkalne  co stwarza potężną bazę klientów. Atutem usytuowania budynku jest możliwość szybkiego dojazdu w każdą część Krakowa z racji na bliskie położenie węzła komunikacyjego, który stanowi doskonały punkt przesiadkowy komunikacji miejskiej będący skrzyżowaniem wielu linii autobusowych jak i tramwajowych.


LOKAL:

Zlokalizowany na parterze z przestronnymi witrynami na zajmującymi całą narożną cześć lokalu- daje to duże możliwości reklamy prowadzonej działalności. Lokal składa się z powierzchni użytkowej równej 75 m2 w skład której wchodzi powierzchnia typu open space oraz zaplecze socjalno- sanitarne. 
Ogrzewanie za pomocą sieci miejskiej stanowiącej najbardziej oszczędny sposób dostarczania energii cieplnej. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja. 


CENA:

- wynajem: 6375 zł + 23% VAT (85 zł netto/ m2 ) + czynsz administracyjny + opłaty za ogrzewanie, zużycie wody i energii elektrycznej według wskazań liczników.
- kaucja 3 x czynszu najmu 
- 2 miejsca postojowego za szlabanem w cenie
- biuro pobiera wynagrodzenie prowizyjne w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu plus podatek VAT


Lokal jest dostępny od 1 kwietnia 2024.

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt.


Mapa
Kontakt z agentem

Semaco Real Estate

Natalia Kułakowska
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.