576562.50 PLN (30 750 PLN / m2)

18,75 m2 | LOKAL inwestycyjny | ul. Kątowa |

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż,
Kraków, Kątowa

Kontakt z agentem: Semaco Real Estate
Opis nieruchomości

ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA, BRAK PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC 2%


Lokale inwestycyjne IRON STREET to nowoczesny 4-piętrowy budynek o podwyższonym standardzie wykończenia, w którym mieszczą się 86 lokali inwestycyjnych o zróżnicowanej powierzchni, wraz z dodatkowymi częściami wspólnymi takimi jak Sauna, Pralnia, Rowerownia.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób inwestujących w nieruchomości na wynajem oraz do młodych ludzi, którzy dopiero co wchodzą w samodzielne życie i poszukują lokum za rozsądną cenę i w dobrej lokalizacji.

Zakup niewielkich metrażowo lokali, położonych w atrakcyjnej lokalizacji to niezwykle intratna forma inwestycji. Taki rodzaj ulokowania środków finansowych, nie tylko przyniesie wzrost wartości w czasie, bo ceny nieruchomości rosną i w każdej chwili można nabyty lokal sprzedać, ale także pozwala generować stały przychód z tytułu wynajmu. To nie wszystko. Jest także możliwość odliczenia podatku VAT od ceny wykończonego lokalu (23%) jak i przy zakupie wyposażenia.

Do użytku został oddany i sprzedany cały etap I inwestycji IRON STREET. Z informacji, które uzyskujemy od właścicieli lokali, wynajmują się one rewelacyjnie - na krótki oraz długi termin. W budynku etapu I działają również firmy specjalizujący się wynajmem na krótki termin oraz świadczące usługi opieki i zarządzania lokalem.


Lokalizacja:

U zbiegu ulic Żelaznej i Kątowej, tuż przy samym Dworcu Głównym, Galerii Krakowskiej. W bliskim sąsiedztwie prestiżowych Krakowskich Uczelni oraz kilku centrów biznesowych takich jak Unity Centre, High5ive, V-Offices.


Lokal LU68:

Powierzchnia: 18,75m2

CENA:
CENA BRUTTO: 576 562,50 zł zł
CENA NETTO: 468 750,00 zł
VAT: 107 812,50 zł


Piętro: 4/4
Stan wykończenia: lokal wykończony
Rynek: pierwotny

Lokal znajduje się na parterze, 4 piętrowego budynku wybudowanego w stylu loftowym. Do lokalu przynależy niewielki ogródek, dzięki czemu nieruchomość idealnie nadaję się pod lokal gastronomiczny ( restauracja, kawiarnia).Informacje dodatkowe:

Termin rozpoczęcia budowy: 1.02.2023 r.
Termin zakończenia budowy: 31.12.2024 r.
Termin odbioru lokali: 1.06.2025 r.
Wykończenie lokali: wg. standardu z 1 etapu


Zapraszam do kontaktu:

Natalia Kułakowska- Sumek

Tel. +48 797 024 415
Email: n.kulakowska@semacore.pl

Mapa
Kontakt z agentem

Semaco Real Estate

Natalia Kułakowska
Nieprawidłowy adres E-mail

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.