Zadzwoń Schowek

Co robimy

Sprzedaż Nieruchomości

Znajdujemy nabywcę i negocjujemy korzystną cenę

Zapewniamy naszym klientom usługę pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Każdego dnia realizujemy różnorodne transakcje, związane z nieruchomościami prywatnymi i komercyjnymi. Sprzedajemy domy, mieszkania, biura, działki. Zajmujemy się procesem sprzedaży od utworzenia oferty, przez negocjacje, aż po przekazanie kluczy nabywcy. Dzięki temu sprzedaż jest niezwykle wygodna i opłacalna dla naszych klientów. Uzyskamy najlepszą, możliwą cenę.  

Zakup Nieruchomości

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo transakcji

Pomagamy naszym klientom przejść przez wszystkie formalności, związane z zakupem nieruchomości, zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Znajdujemy mieszkanie, dom lub biuro idealnie dopasowane do potrzeb klienta. Negocjujemy najkorzystniejszą cenę. Kompletujemy wszystkie, wymagane dokumenty. Dodatkowo dbamy o to, by inwestycja przyniosła oczekiwany zysk. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, pomagamy też w znalezieniu korzystnej metody finansowania nieruchomości.

Najem Nieruchomości

Tanio i w atrakcyjnej lokalizacji

Pośredniczymy w poszukiwaniu lokalu, mieszkania, biura lub domu do wynajęcia. Przeglądamy dostępne oferty i przedstawiamy naszym klientom najlepsze rozwiązania. Wsłuchujemy się w ich potrzeby po to, by rezultat naszych działań przyniósł oczekiwane przez klienta efekty. Oferujemy przy tym pomoc naszych najlepszych negocjatorów, aby uzyskać jak najlepszą cenę. Usługa najmu jest nie tylko wygodna dla naszych klientów, ale jednocześnie w pełni bezpieczna.

Wynajem Nieruchomości

Tworzymy propozycje nie do odrzucenia

Pomagamy właścicielom domów, mieszkań i biur w znalezieniu odpowiedniego najemcy. Opracowaliśmy skuteczne mechanizmy promocji i prezentacji nieruchomości. Dzięki temu nasze oferty wyróżniają się na tle innych. Szybko i skutecznie znajdujemy najemców, zapewniając jednocześnie naszym klientom maksimum bezpieczeństwa. Weryfikujemy bowiem wypłacalność i rzetelność zainteresowanych najmem osób.

Finansowanie Nieruchomości

Wygodne raty i brak prowizji

Niewiele osób może pozwolić sobie na zakup nieruchomości za gotówkę. Właśnie dlatego proponujemy korzystne sposoby finansowania inwestycji. Pomagamy naszym klientom w znalezieniu najlepszego kredytu hipotecznego. Nawiązujemy kontakt z kilkunastoma bankami i negocjujemy najlepsze warunki kredytowania. Dodatkowo oferujemy takie profity, jak darmowe ubezpieczenie nieruchomości oraz rabat na zakupy w sklepach budowlanych.

Wykończenie pod klucz

Spełniamy marzenia o pięknych wnętrzach

Mając na względzie wygodę naszych klientów, oferujemy usługę wykończenia pod klucz. Mamy świadomość jak czasochłonne i problematyczne potrafią być prace wykończeniowe. Właśnie dlatego ciężar tego zadania przerzucamy na siebie. W ramach usługi tworzymy indywidualny projekt aranżacji, kupujemy i przewozimy konieczne materiały, zajmujemy się remontem od położenia gładzi, przez biały montaż, aż po wykonanie i montaż mebli na wymiar.