Zadzwoń Schowek
Blog

Jak korzystnie ulokować kapitał?


Świat w dobie pandemii

Pandemia koronawirusa odbiła się na nas nie tylko zdrowotnie, ale i finansowo. Wiele osób już straciło pracę, inni dopiero będą musieli pożegnać się z dotychczasowym miejscem zatrudnienia. Przedsiębiorstwa odnotowały znaczący spadek obrotów i rozpaczliwie szukają rozwiązań, które pozwolą im przetrwać ten trudny czas. Dodatkowo wisi nad nami widmo inflacji, która może pozbawić wartości zbieranych przez nas przez lata oszczędności. Nic zatem dziwnego, że właśnie w tym momencie Polacy zaczęli się interesować sposobami na korzystne ulokowanie oszczędności. O ile nie zostały one spożytkowane na ratowanie firmy albo własne utrzymanie, na pewno warto coś z nimi zrobić.

Czy grozi nam inflacja?

Sytuacja, związana z panującą epidemią zmienia się dynamicznie. Niewątpliwie jednak koronawirus jest ogromnym ciosem – zarówno dla polskiej, jak i światowej gospodarki. Polskie przedsiębiorstwa już odniosły znaczące straty. Na ich ratowanie przeznaczono znaczące sumy pieniędzy. Niewykluczone, że potrzebne będą jeszcze dodatkowe środki. Pieniądze nie biorą się jednak znikąd. Czasem powstają po prostu w ramach zabiegu ich dodrukowania. Im więcej pieniędzy na rynku, tym jednak większe ryzyko inflacji. Niewykluczone zatem, że ceny poszczególnych produktów i usług pójdą znacząco w górę. W takiej sytuacji trzymane oszczędności stracą na wartości. Jako specjaliści w zakresie rynku nieruchomości podpowiadamy zatem naszym klientom korzystne metody lokowania pieniędzy. SEMACO realizuje inwestycje, które są wprost przeznaczone do tego celu.

Na co warto wydać pieniądze?

W SEMACO dbamy nie tylko o własny zysk. Mamy przede wszystkim na względzie potrzeby naszych klientów. Na bieżąco obserwujemy rynek i dostosowujemy kolejne inwestycje do aktualnego i prognozowanego popytu. Właśnie dlatego przedsięwzięcia SEMACO to coś, na co zdecydowanie warto wydać pieniądze. Oferujemy nie tylko korzystne ceny, ale jednocześnie funkcjonalność mieszkań, atrakcyjny design, dogodną lokalizację i wiele dodatkowych profitów. W dobie koronawirusa warto pomyśleć o korzystnym ulokowaniu pieniędzy. Grożąca nam inflacja może bowiem spowodować, że zbierane latami oszczędności stracą swoją wartość. Nieruchomości z kolei to na razie najbardziej stabilny i godny zaufania rynek. Ich wartość nieustannie rośnie. Odnotowuje się jedynie niewielkie spadki, które jednak w dłuższej perspektywie nie mają zbyt dużego znaczenia.

Kilka słów o IRON STREET

Jesteśmy solidną firmą deweloperską. Kolejne inwestycje tworzymy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Na koncie mamy już 18 lat doświadczenia, kilkanaście zrealizowanych przedsięwzięć i tysiące zadowolonych klientów. Jedną z naszych najnowszych propozycji na czas kryzysu jest IRON STREET. To inwestycja, która pozwoli na korzystne ulokowanie kapitału i uchronienie się od szkodliwych skutków nadchodzącej inflacji. IRON STREET to nowoczesny, czteropiętrowy budynek o podwyższonym standardzie wykończenia. Oferuje 64 lokale inwestycyjne, w tym przede wszystkim kawalerki i mieszkania dwupokojowe. IRON STREET to przedsięwzięcie, które powstało z myślą o młodych ludziach, wkraczających w samodzielne życie. W inwestycji można znaleźć wiele udogodnień, w tym saunę, pralnię, rowerownię, a nawet chillout room. IRON STREET oferuje też niezwykle atrakcyjną lokalizację – tuż obok Dworca Głównego i Galerii Krakowskiej, a także w bliskim sąsiedztwie prestiżowych uczelni wyższych.

Udostępnij